Mówcy

Karol Głuszek, Leszek Korzeniecki, Jerzy Przeradowski, Paweł Pławski, Maria Weiss, Maciej Szyperski i inni

.

.

Grono wykładowców zmienia się każdego sezonu. Co roku mamy jednorazowych gości, zaszczycających nas swoim dorobkiem oraz pozwalających poznać kolejne polskie kościoły. Mamy także mówców powtarzających się, w zasadzie vipów naszych zjazdów, tworzących jakby pierwszą linię. A zatem oprócz prelegentów przedstawionych w folderze poniżej:

konferencyjną stałą linię stanowią:

Karol Głuszek

Pastor Kościoła Zielonoświątkowego w Chojnicach, założyciel zboru, stary kutnowski przyjaciel, zapaleniec i przebudzeniowiec, nauczyciel, teolog, kapelan Boanergesów, wiele innych superlatywów. Dewiza: Bóg jest dobry. W ciągu ostatnich 16 konferencji uczestniczył (od 1995 r.) w 15 (raz po prostu nie mógł).

Galeria zdjęć >>  Galeria audio >>


Ryszard Krzywy

Kaznodzieja z Kościoła Zielonoświątkowego z 16-letnim doświadczeniem w pastorskiej służbie od lat służy przesłaniem oraz proroczym poselstwem na terenie całej Polski. Zapraszany do usługi przez różne wyznania jest rozpoznany obecnie jako właściwie jedyny polski głosiciel w bezpośredniej służbie proroka. Lekarz. Przemawiał na naszych 9 konferencjach od 2001 do 2023 roku (od teraz czas przeszły).

Galeria zdjęć >>  Galeria audio >>


Jerzy Przeradowski

Organizator konferencji, pastor Kościoła Chrześcijańskiego "Jezus Żyje", od 20 lat w służbie zakładania i prowadzenia zborów oraz ewangelizacji, w większości nauczyciel.Galeria zdjęć >>   Galeria audio >>

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram