Rozkład wydarzeń XXVIII Konferencji Chrześcijańskiego Przebudzenia

1-3.05.2022 w auli Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie przy ul. Lelewela 7

Kliknij udział na fb >>

Desy Plamowska >

Karol Głuszek >

Ryszard Krzywy >

Michał Siczek >

Jacek Gromadzki >

Jerzy Przeradowski >

————

Posługi indywidualne:

Elżbieta Stawnicka wraz z zespołem posługującym spędzie trzy dni w oddzielnym pokoju, gdzie indywidualnie z głębokim oddaniem poświęci się potrzebującym indywidualnej i dogłębnej posługi uwolnienia, porady i proroczej modlitwy. Zapisy na miejscu.

Beata Ścibior zapewnić możliwość skorzystania z indywidualnej i bezpłatnej posługi terapeutycznej lub psychologicznej jako doświadczony, zawodowy psycholog, będąc zarazem głęboko oddaną chrześcijanką. Będzie dostępna tylko w poniedziałek.

Ryszard Krzywy będzie posługiwał indywidualnym słowem proroczym w oddzielnym pomieszczeniu, do którego zazwyczaj ustawiały się zadziwiająco długie kolejki.

Henryk Sierakowski będzie dostępny w każdym miejscu i czasie podczas konferencji, aby z oddaniem i nierzadko niesamowitym sukcesem modlić się o potrzebujących uzdrowienia.

Powyższe posługi będą oczywiście bezpłatne!

——————

Dział oprawy muzycznej ponownie zapewnia grupa Cor Tuum Pawła Chęcińskiego

Marsz dla Jezusa odbył się kilka razy przy zaangażowaniu składu konferencji i zawsze był fantastycznym doświadczeniem. Niedługi, wspólny spacer ulicami Kutna wyglądał następująco: 2018, 2015. Koniecznie weź w nim udział!

—————————————————–

Wstęp na konferencję oraz poczęstunki jest ZA DARMO (sugeruję natomiast przygotowanie się na kilkukrotną kolektę podczas konferencji, którą będzie można dokonać gotówką lub poprzez terminal płatniczy)

Mapka dojścia z pkp

Noclegi

Wyżywienie