2022

Rozkład wydarzeń XXVIII Konferencji Chrześcijańskiego Przebudzenia

1-3.05.2022 w auli Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie przy ul. Lelewela 7

Kliknij udział na fb >>

Desy Plamowska >

Karol Głuszek >

Ryszard Krzywy >

Michał Siczek >

Jacek Gromadzki >

Jerzy Przeradowski >

------------

Posługi indywidualne:

Elżbieta Stawnicka wraz z zespołem posługującym spędzie trzy dni w oddzielnym pokoju, gdzie indywidualnie z głębokim oddaniem poświęci się potrzebującym indywidualnej i dogłębnej posługi uwolnienia, porady i proroczej modlitwy. Zapisy na miejscu.

Beata Ścibior zapewnić możliwość skorzystania z indywidualnej i bezpłatnej posługi terapeutycznej lub psychologicznej jako doświadczony, zawodowy psycholog, będąc zarazem głęboko oddaną chrześcijanką. Będzie dostępna tylko w poniedziałek.

Ryszard Krzywy będzie posługiwał indywidualnym słowem proroczym w oddzielnym pomieszczeniu, do którego zazwyczaj ustawiały się zadziwiająco długie kolejki.

Henryk Sierakowski będzie dostępny w każdym miejscu i czasie podczas konferencji, aby z oddaniem i nierzadko niesamowitym sukcesem modlić się o potrzebujących uzdrowienia.

Powyższe posługi będą oczywiście bezpłatne!

------------------

Dział oprawy muzycznej ponownie zapewnia grupa Cor Tuum Pawła Chęcińskiego

Marsz dla Jezusa odbył się kilka razy przy zaangażowaniu składu konferencji i zawsze był fantastycznym doświadczeniem. Niedługi, wspólny spacer ulicami Kutna wyglądał następująco: 2018, 2015. Koniecznie weź w nim udział!

-----------------------------------------------------

Wstęp na konferencję oraz poczęstunki jest ZA DARMO (sugeruję natomiast przygotowanie się na kilkukrotną kolektę podczas konferencji, którą będzie można dokonać gotówką lub poprzez terminal płatniczy)

Mapka dojścia z pkp

Noclegi

Wyżywienie

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram