XX Konferencja Chrześcijańskiego
Przebudzenia 2014

odbędzie się w terminie 2-4.05.2014 r.

Kutno, ul. Lelewela 7, Ip.
Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej

nocleg >>
wyżywienie >>
dojazd w mapach google >>

 

     
     
  KONFERENCYJNI MÓWCY

Goście:
         
Edward Ćwierz         więcej >>>

oraz stała linia  >>
Ryszard Krzywy
Karol Głuszek
Jerzy Przeradowski

 
     
Grafik wykładów >>

   
  Indeks służb >>

 

     
 

krótkimi prelekcjami podziela się
Andrzej Witek - spec od chrześcijańskiego szkolnictwa oraz pozostali przedstawiciele posług indywidualnych

Służbę muzyczną / koncerty 'uwielbienia' poprowadzi zespół CorTuum >>

 
     

*
     
  WIECZÓR CHWAŁY - czwartek 1 maja godz. 1700
(wyjątkowo tą część od strony muzycznej poprowadzą wolontariusze)
 
     

**
     
 

 WARSZTATY - piątek 2-go maja godz. 900 - 1300

Warsztaty biznesowe
poprowadzi inż Łukasz Ślusarski z Wielunia. Wraz z innymi biznesmenami opowie o swoich doświadczeniach, wyjaśni jak rozumie prowadzenie działalności gospodarczej oraz jak połączyć sukces w biznesie z głęboką wiarą.

Warsztaty nt. Służba pracy z osobami uzależnionymi zostały odwołane.

Warsztaty nt. Rodzina zastępcza
Gospodarzem warsztatów prowadzonych zespołowo będzie pedagog Dorota Grzonka >> z Płocka, która na co dzień pracuje w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Płocku, zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży. Jej przesłanie oraz hasło to: "Czystą i nieskalaną pobożnością przed Bogiem i Ojcem jest to: nieść pomoc sierotom i wdowom w ich niedoli i zachowywać siebie nie splamionym przez świat". Jak.1;27
    Część psychologiczną poprowadzi Beata Ścibior - psycholog, pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Turku, pracuje w środowisku rodzin zastępczych,  zapewnia pomoc psychologiczną rodzinom zastępczym i dzieciom umieszczonym w pieczy zastępczej
    Jeśli masz pragnienie, aby otworzyć swoje serce i swój dom, aby zatroszczyć się o porzucone, niechciane dziecko zapraszamy Cię na warsztaty dotyczące rodzicielstwa zastępczego. Dowiesz się jak zacząć, na czyją pomoc możesz liczyć, jak to wygląda od strony prawnej. Psycholog opowie o  specyfice przyjmowanego dziecka. Ponadto będziesz mógł spotkać się z osobami, które prowadzą różne formy rodzin zastępczych. Zapraszamy!informatorach dostępnych na miejscu)

Warsztaty na temat edukacji chrześcijańskiej
poprowadzi dyrektor chrześcijańskiej szkoły Andrzej Witek. Wraz z innymi nauczycielami zrealizują istotne zagadnienia.

 
     

***
     
 

SEKCJE POSŁUGI INDYWIDUALNEJ dostępne podczas całej konferencji (miejsca posług będą określone w informatorach dostępnych na miejscu)

Posługa prorocza
Ryszard Krzywy >>

Posługa uwolnienia
to szczególne obdarowanie dr Elżbiety Stawnickiej-Zwiahel z KBwCh w Zielonej Górze, która przyjedzie po to, aby w ten sposób usłużyć potrzebującym.

Służba uzdrawiania  
to służba Henryka Sierakowskiego, kapelana więziennego i pastora z Krośniewic. Wieloletnie doświadczenie i owoce pracy w tej dziedzinie potwierdzają jego powołanie i namaszczenie do tej posługi (mąż i ojciec dwójki dzieci).

Duszpasterstwo, rozmowy o problemach osobistych oraz kwestiach zbawienia
poprowadzi mgr pastor Paweł Pławski z Chrześcijańskiego Centrum Kanaan w Zduńskiej Woli z 17-letnim doświadczeniem w służbie pastorskiej (mąż i ojciec czwórki dzieci, w życiu zawodowym oficer Straży Pożarnej).   

Poradnictwo psychologiczne i coaching
poprowadzi mgr Małgorzata Dworakowska, psycholog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małżeństwami, dorosłymi i dziećmi, prowadząca Ośrodek Terapii i Pomocy Psychologicznej Empatia w Płocku. (Usługa/posługa dostępna głównie w czasie warsztatów).

Poradnictwo biznesowe to ulubiona działka inż. Łukasza Ślusarskiego, który chętnie poświęci kilka chwil komuś, kto potrzebuje inspiracji lub mentoringu w małym biznesie. 

 
     

****
     
  Podczas konferencji możemy zorganizować opiekę nad dziećmi w osobnym pomieszczeniu, prosimy o zgłoszenie tej potrzeby z wyprzedzeniem

Dla przyjezdnych niezmotoryzowanych przewidujemy również wsparcie transportowe; w cenie 2 zł w dowolne miejsce w obrębie Kutna. Telefon do kierowcy: 500 701 522 Adam

Zachęcamy do wysłania zgłoszenia
 
     

     
  WSTĘP WOLNY
Konferencja, warsztaty, pozostałe służby oraz poczęstunki są bezpłatne.