Jesienne Doładowanie 2013
9-11 listopada 2013

sobota: 9.00 - 13.00 warsztaty, 15.00 - 20.00 Konferencja
niedziela 9.00 - 20.00 Konferencja
poniedziałek 9.00 - 13.00 Konferencja

Kutno, I LO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego,
ul. Dąbrowskiego 1

KONFERENCYJNI MÓWCY

Goście:

Krzysztof Jędrzejewski         więcej >>>    
Liliana Cydejko         więcej >>>    
Anna Chojnacka         więcej >>>    
Andrzej Stepanov   -     więcej >>>    
               
wykłady warsztatowe (sesja poranna 10-go)
Przedstawiciele posług         prezentacja posług    
Prezentacja programu         Rodzicielstwo zastępcze    
Artur Amenda         Mechanizm uzależnienia   więcej >>>

oraz stała linia  >>
Karol Głuszek
Jerzy Przeradowski

Grafik konferencji >>

Służbę muzyczną / koncerty 'uwielbienia' poprowadzi Paweł Chęciński


* WARSZTATY sobota 9-go listopada godz. 900 - 1300

Warsztaty biznesowe
Głównym gościem warsztatów biznesowych będzie Andrzej Burzyński z Legnicy >>. Drugim gościem będzie Remigiusz Przybylski. Gospodarzem warsztatów będzie inż Łukasz Ślusarski z Wielunia. Tematy: Andrzej Burzyński - 1. Jak odkryć życiowe powołanie 2. Jak realizować życiowe powołanie. Łukasz Ślusarski -  Praca. Remigiusz Przybylski - Weksle, Pastor.

Warsztaty nt. Służba pracy z osobami uzależnionymi – jak z nimi postępować.
Artur Amenda – Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Arka Noego” ,
Instruktor Terapii Uzależnień, Lektor w dziedzinie alkoholizmu i narkomanii. Więcej >>
Cel Warsztatów - Na rozwój wzrostu narkomanii wpływa wiele różnych czynników, zjawisk i procesów. Nie można jednoznacznie powiedzieć, że ten problem dotyczy tylko i wyłącznie dzieci i młodzieży z marginesu naszego społeczeństwa. Niestety coraz częściej spotykamy się właśnie z przypadkami dzieci z tak zwanych „dobrych domów”, z rodzin dobrze sytuowanych i zajmujących wysokie stanowiska w społeczeństwie zjawisko coraz częściej spotyka również rodziny chrześcijańskie. Warsztaty mają pomóc zrozumieć to zjawisko i pomóc przez to jak podchodzić do osoby w problemem uzależnień.

Warsztaty nt. Rodzina zastępcza
Gospodarzem warsztatów prowadzonych zespołowo będzie Dorota Grzonka z Płocka. Jej przesłanie oraz hasło to: "Czystą i nieskalaną pobożnością przed Bogiem i Ojcem jest to: nieść pomoc sierotom i wdowom w ich niedoli i zachowywać siebie nie splamionym przez świat". Jak.1;27 Jeśli masz pragnienie, aby otworzyć swoje serce i swój dom, aby zatroszczyć się o porzucone, niechciane dziecko zapraszamy Cię na warsztaty dotyczące rodzicielstwa zastępczego. Dowiesz się jak zacząć, na czyją pomoc możesz liczyć, jak to wygląda od strony prawnej. Psycholog opowie o  specyfice przyjmowanego dziecka. Ponadto będziesz mógł spotkać się z osobami, które prowadzą różne formy rodzin zastępczych. Zapraszamy!

Warsztaty z podstawami języka hebrajskiego
poprowadzi Wojciech Kapela, uczeń dr. Andrzeja Kluczyńskiego, miłośnik języka hebrajskiego. Będą to krótkie warsztaty wprowadzające do języka hebrajskiego, próba zrozumienia systemu gramatycznego, nauka pisania podstawowych znaków, alfabet, ciekawostki oraz nauka pisania imion. W ramach zaintrygowania językiem hebrajskim Wojciech napisał: "Biuro, moda, kitel, bajzel, sobota, sziksa, tytoń, czyli dziwnie znajome słowa ..."

** SEKCJE POSŁUGI INDYWIDUALNEJ dostępne podczas całej konferencji (miejsca posług będą określone w informatorach dostępnych na miejscu)

Posługa uwolnienia
to szczególne obdarowanie dr Elżbiety Stawnickiej z KBwCh w Zielonej Górze, która przyjedzie po to, aby w ten sposób usłużyć potrzebującym.

Służba uzdrawiania  
to służba Henryka Sierakowskiego, kapelana więziennego i pastora z Krośniewic. Wieloletnie doświadczenie i owoce pracy w tej dziedzinie potwierdzają jego powołanie i namaszczenie do tej posługi (mąż i ojciec dwójki dzieci).

Interpretacja snów oraz prorokowanie  
tą służbą zajmie się mgr Marcin Karaszewski z KBwCh w Zielonej Górze. Od kilku lat sprawuje w różnych środowiskach służbę proroczą ze szczególnym uwzględnieniem wyjaśniania snów. W codziennym życiu zawodowym jest sportowcem w ekstraligowym klubie unihokeja oraz mgr wychowania fizycznego, uczący w przedszkolu i gimnazjum (żonaty). 

Duszpasterstwo, rozmowy o problemach osobistych oraz kwestiach zbawienia
poprowadzi mgr pastor Paweł Pławski z Chrześcijańskiego Centrum Kanaan w Zduńskiej Woli z 17-letnim doświadczeniem w służbie pastorskiej (mąż i ojciec czwórki dzieci, w życiu zawodowym oficer Straży Pożarnej).   

Poradnictwo psychologiczne i coaching
poprowadzi mgr Małgorzata Dworakowska, psycholog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małżeństwami, dorosłymi i dziećmi, prowadząca Ośrodek Terapii i Pomocy Psychologicznej Empatia w Płocku. (Usługa/posługa dostępna głównie w czasie warsztatów).

Poradnictwo biznesowe to ulubiona działka inż. Łukasza Ślusarskiego, który chętnie poświęci kilka chwil komuś, kto potrzebuje inspiracji lub mentoringu w małym biznesie.

Natomiast 10-go w niedzielę po godzinie 17.00, czyli po wykładzie będą możliwe indywidualne konsultacje z polskim milionerem Krzysztofem Jędrzejewskim, będącym specjalnym gościem konferencji.
 Podczas konferencji możemy zorganizować opiekę nad dziećmi w osobnym pomieszczeniu, prosimy o zgłoszenie tej potrzeby z wyprzedzeniem

Dla przyjezdnych niezmotoryzowanych przewidujemy również wsparcie transportowe; w cenie 2 zł w dowolne miejsce w obrębie Kutna.

Zachęcamy do wysłania zgłoszenia

WSTĘP WOLNY
Konferencja, warsztaty, pozostałe służby oraz poczęstunki są bezpłatne.

  dojazd  ^ powrót

Wyświetl większą mapę