Jesienne Doładowanie 2012
2-4 listopada 2012

Kutno, I LO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego,
ul. Dąbrowskiego 1

KONFERENCYJNI MÓWCY

Goście,

Andrzej Stepanov   - Wolnośc i powołanie   więcej >>>
Maja Stepanov     Bóg, który uwalnia  
Andrzej Witek   - Edukacja chrześcijańska - inwestycja
w przyszłe pokolenia dla Chrystusa
  więcej >>>

oraz stała linia  >>
Karol Głuszek
Jerzy Przeradowski

Służbę muzyczną / koncerty 'uwielbienia' poprowadzi Paweł Chęciński


* WARSZTATY Piątek 2-go listopada godz. 900 - 1300

Warsztaty biznesowe
poprowadzi mgr inż Robert Górski z Gostynina. Wraz z innymi biznesmenami opowie o swoich doświadczeniach, wyjaśni jak rozumie prowadzenie działalności gospodarczej oraz jak połączyć sukces w biznesie z głęboką wiarą.

Warsztaty na temat edukacji chrześcijańskiej
poprowadzi dyrektor chrześcijańskiej szkoły Andrzej Witek. Wraz z innymi nauczycielami zrealizują następujące zagadnienia;
9.00-9.50 "Edukacja chrześcijańska - inwestycja w przyszłe pokolenia dla Chrystusa"
10.00-10.50 "Świadectwa, rzeczywistość szkolna, pierwiastek chrześcijański w szkole" - nauczyciele ze szkoły chrześcijańskiej
11.00-11.50 "jak założyć szkołę, fundację, stowarzyszenie"

Warsztaty z podstawami języka hebrajskiego
poprowadzi Wojciech Kapela, uczeń dr. Andrzeja Kluczyńskiego, miłośnik języka hebrajskiego. Będą to krótkie warsztaty wprowadzające do języka hebrajskiego, próba zrozumienia systemu gramatycznego, nauka pisania podstawowych znaków, alfabet, ciekawostki oraz nauka pisania imion. W ramach zaintrygowania językiem hebrajskim Wojciech napisał: "Biuro, moda, kitel, bajzel, sobota, sziksa, tytoń, czyli dziwnie znajome słowa ..."

** SEKCJE POSŁUGI INDYWIDUALNEJ dostępne podczas całej konferencji (miejsca posług będą określone w informatorach dostępnych na miejscu)

Poradnictwo psychologiczne i coaching
poprowadzi mgr Małgorzata Dworakowska, psycholog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małżeństwami, dorosłymi i dziećmi, prowadząca Ośrodek Terapii i Pomocy Psychologicznej Empatia w Płocku. (Usługa/posługa dostępna głównie w czasie warsztatów).

Interpretacja snów oraz prorokowanie  
tą służbą zajmie się mgr Marcin Karaszewski z KBwCh w Zielonej Górze. Od kilku lat sprawuje w różnych środowiskach służbę proroczą ze szczególnym uwzględnieniem wyjaśniania snów. W codziennym życiu zawodowym jest sportowcem w ekstraligowym klubie unihokeja oraz mgr wychowania fizycznego, uczący w przedszkolu i gimnazjum (żonaty). 

Posługa uwalniania od demonów
to szczególne obdarowanie dr Elżbiety Stawnickiej z KBwCh w Zielonej Górze, która przyjedzie po to, aby w ten sposób usłużyć potrzebującym.

Służba uzdrawiania  
to służba Henryka Sierakowskiego, kapelana więziennego i pastora z Krośniewic. Wieloletnie doświadczenie i owoce pracy w tej dziedzinie potwierdzają jego powołanie i namaszczenie do tej posługi (mąż i ojciec dwójki dzieci).

Duszpasterstwo, rozmowy o problemach osobistych oraz kwestiach zbawienia
poprowadzi mgr pastor Paweł Pławski z Chrześcijańskiego Centrum Kanaan w Zduńskiej Woli z 17-letnim doświadczeniem w służbie pastorskiej (mąż i ojciec czwórki dzieci, w życiu zawodowym oficer Straży Pożarnej).   

Poradnictwo biznesowe to ulubiona działka inż. Łukasza Ślusarskiego, który chętnie poświęci kilka chwil komuś, kto potrzebuje inspiracji lub mentoringu w małym biznesie.
 Podczas konferencji możemy zorganizować opiekę nad dziećmi w osobnym pomieszczeniu, prosimy o zgłoszenie tej potrzeby z wyprzedzeniem

Dla przyjezdnych niezmotoryzowanych przewidujemy również wsparcie transportowe; w cenie 2 zł w dowolne miejsce w obrębie Kutna. Telefon do kierowcy: 609 259360 (Mariusz)

Zachęcamy do wysłania zgłoszenia

WSTĘP WOLNY
Konferencja, warsztaty, pozostałe służby oraz poczęstunki są bezpłatne.

  dojazd  ^ powrót

Wyświetl większą mapę