Jesienne Doładowanie 2015
6-8.11.2015 r.

KONFERENCYJNI MÓWCY

Tomasz Kmiecik     >>      
Jecek Słaby     >>      
Krzysztof Jędrzejewski     >>      
Danuta Wasilewska     >>      
               
  oraz stała linia      >>      
  Karol Głuszek            
  Jerzy Przeradowski            

Grafik wydarzeń konferencji >>

Biuletyn pdf / jpg

reklamówka
dojazd
nocleg
wyżywienie
mapa Kutna
dla turystów
zgłoszenie
  Kutno, I LO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego,
ul. Dąbrowskiego 1

 

*

     
 

Służbę muzyczną / koncerty 'uwielbienia' poprowadzi zespół CorTuum >>

 
     

**
 
     
 

 WARSZTATY - piątek 6-go listopada godz. 1000 - 1300

Warsztaty biznesowe
poprowadzi inż Łukasz Ślusarski z Wielunia. Wraz z innymi biznesmenami opowie o swoich doświadczeniach, wyjaśni jak rozumie prowadzenie działalności gospodarczej oraz jak połączyć sukces w biznesie z głęboką wiarą.

 
     

***

     
 

SEKCJE POSŁUGI INDYWIDUALNEJ dostępne podczas całej konferencji (miejsca posług będą określone w informatorach dostępnych na miejscu)

Posługa uwolnienia
to szczególne obdarowanie dr Elżbiety Stawnickiej-Zwiahel z KBwCh w Zielonej Górze, którą tym razem zastąpi ze swoim zespołem Iwona Krzemińska z Kielc (z kościoła Wieczernik).

Służba uzdrawiania  
to służba Henryka Sierakowskiego, kapelana więziennego i pastora z Krośniewic. Wieloletnie doświadczenie i owoce pracy w tej dziedzinie potwierdzają jego powołanie i namaszczenie do tej posługi (mąż i ojciec dwójki dzieci).

Duszpasterstwo, rozmowy o problemach osobistych oraz kwestiach zbawienia
poprowadzi mgr pastor Paweł Pławski z Chrześcijańskiego Centrum Kanaan w Zduńskiej Woli z 17-letnim doświadczeniem w służbie pastorskiej (mąż i ojciec czwórki dzieci, w życiu zawodowym oficer Straży Pożarnej).   

Poradnictwo psychologiczne i coaching
poprowadzi mgr Małgorzata Dworakowska, psycholog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małżeństwami, dorosłymi i dziećmi, prowadząca Ośrodek Terapii i Pomocy Psychologicznej Empatia w Płocku. (Usługa/posługa dostępna głównie w czasie warsztatów).

Interpretacja snów oraz prorokowanie  
tą służbą zajmie się mgr Marcin Karaszewski z KBwCh w Zielonej Górze. Od kilku lat sprawuje w różnych środowiskach służbę proroczą ze szczególnym uwzględnieniem wyjaśniania snów. W codziennym życiu zawodowym jest sportowcem w ekstraligowym klubie unihokeja oraz mgr wychowania fizycznego, uczący w przedszkolu i gimnazjum (żonaty, dwie córeczki). 

Poradnictwo biznesowe to ulubiona działalność inż. Łukasza Ślusarskiego, który chętnie poświęci kilka chwil komuś, kto potrzebuje inspiracji lub mentoringu w małym biznesie. 

 
     

****

     
  Podczas konferencji możemy zorganizować opiekę nad dziećmi w osobnym pomieszczeniu, prosimy o zgłoszenie tej potrzeby z wyprzedzeniem

Dla przyjezdnych niezmotoryzowanych przewidujemy również wsparcie transportowe; w cenie 2 zł w dowolne miejsce w obrębie Kutna. Telefon do kierowcy podamy bliżej terminu konferencji.

Zachęcamy do wysłania zgłoszenia
 
     

*****

     
  WSTĘP WOLNY
Konferencja, warsztaty, pozostałe służby oraz poczęstunki są bezpłatne.
 
     

 
  dojazd  ^ powrót

Wyświetl większą mapę